Chmielno – miejsce dla każdego

Każdy lubi te piękne dni słoneczne, każdy z nas wie, jak miło spędza się czas ze znajomymi na wakacjach czy na urlopie. Zawsze jest wiele możliwości i ciekawych pomysłów. Jednak gdy już dostaniemy ten urlop czy doczekamy wakacji, czasem sytuacja nie wygląda tak jakbyśmy chcieli, trudno jest nam znaleźć miejsce, gdzie nie będziemy się nudzić, a większość miast takie właśnie jest. Jednak jest miejsce, gdzie jest bardzo wiele ciekawych ofert i rozrywek.

Chmielno to miejscowość, gdzie jest ich bardzo wiele niespodzianek. Posiada także bardzo dużo baz noclegowych, dzięki czemu na pewno każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Jest tu wiele rozrywek, więc na pewno nie będzie dnia żeby się nudzić. Jedną z atrakcji w mieście Chmielno jest góra biskupia, jest to od nazwy popularnego kempingu, znajdującego się w miejscowości Zawory, która znajduje się koło Chmielna, a kemping wchodzi w skład kompleksu wypoczynkowego Tamowa. Jest to na pewno przepiękna góra, którą każdy koniecznie powinien obejrzeć, gdy będzie w miejscowości Chmielno, widoki z niej są cudowne, dlatego jeśli będziecie w tej miejscowości nie przegapcie tego miejsca, warto tutaj na chwilę się zatrzymać i zobaczyć te widoki, jest to miejsce, w którym zarówno odpoczniecie, jak i możecie usiąść i zjeść coś w miłej okolicy razem z przyjaciółmi, jak z rodziną, urządzić sobie piknik.

Kolejnym, które warto zobaczyć w Chmielnie jest kościół parafialny świętych apostołów Piotra i Pawła, we wnętrzu znajdują się malowidła wzorów haftów kaszubskiego, wykonane przesz malarza Wacława Szczeblewskiego w 1956 roku. Są one ciekawe i na pewno wielu osobom się spodobają, także warto je zobaczyć i to nie tylko ze względu na religię, jak i również dlatego, że wykonane jest w bardzo ciekawy sposób oraz ma interesującą historię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>