Co ciekawego odbywa się w Kątach Rybackich?

Kąty Rybackie to niewielka nadmorska miejscowość, położona w województwie pomorskim, do której warto przyjechać na wakacyjny wypoczynek nie tylko ze względu na brak tłumów, ciszę oraz względny spokój, ale także z uwagi na odbywające się tutaj każdego lata ciekawe imprezy i wydarzenia, które z pewnością umilą czas. Wylegiwanie się całymi dniami na plaży z pewnością jest czymś, na co wielu turystów czeka z utęsknieniem, jednak warto w inny sposób osłodzić sobie wakacje.

Wprawdzie Kąty Rybackie to dosyć mała wioska, w której nie znajduje się zbyt wiele atrakcji, jednak każdego roku organizowanych jest tutaj kilka interesujących imprez, w których warto wziąć udział, aby spędzić ciekawie czas. Pierwszą ciekawą propozycją są Dni Rybaka [więcej wydarzenia Kąty Rybackie – na stronie Facebook], odbywające się na początku lipca w porcie nad Zalewem Wiślanym. Podczas tej imprezy, odbywa się procesja łodzi oraz jachtów z jednego portu do drugiego, co wygląda dosyć interesująco i przyciąga każdego roku w te rejony wielu turystów oraz okolicznych mieszkańców. Kolejnymi ciekawymi propozycjami są: mini turniej piłki nożnej, aqua-aerobik w morzu, poranki z Nordic Walking, zajęcia z zumby, turniej w „siatko-nogę” czy też liczne koncerty odbywające się na tutejszej plaży (np. koncert disco polo, a także koncerty najpopularniejszych polskich artystów młodego i starszego pokolenia).

Każdego roku można w Kątach Rybackich liczyć nie tylko na cyklicznie odbywające się wydarzenia, ale również na inne organizowane w tym miejscu imprezy, które przyciągają do tej przepięknej nadmorskiej miejscowości nie tylko okolicznych mieszkańców, ale również wielu turystów pragnących spędzić ciekawie czas. Decydując się jednak na przyjazd, konieczna może się okazać wcześniejsza rezerwacja noclegu [więcej noclegi Kąty Rybackie – na stronie Meteor], gdyż znalezienie wolnego lokum na kilka dni przed przyjazdem może okazać się niemożliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>